24-30 maanden

Filters

    Filter op categorie

    Filter op maat

    Filter op merk

    Filter op prijs

11 Products

  • Donsje-amsterdam-cuboy-metallic-white-aDonsje-amsterdam-cuboy-metallic-white-f
    79.00

    Deze babyschoenen van Donsje Amsterdam zijn handgemaakt van 100% premium metallic leer in de kleur off-white. Op de voorkant zit een leren strikje wat het schoentje ook heel leuk maakt voor een bruiloft of de feestdagen. Dé schoentjes voor een echt meisje-meisje. Door de klittenbandsluiting kun je de schoenen aan- en uittrekken en blijven deze goed zitten.

    Bekijk alle schoenen van Donsje Amsterdam in onze webshop of kom langs in onze boetiek in Zwolle.

  • Donsje-amsterdam-richy-stag-hazelnut-aDonsje-amsterdam-richy-stag-hazelnut-b
    74.00

    Deze babyschoenen uit de feestcollectie van Donsje Amsterdam zijn handgemaakt van 100% premium leer met op de voorkant faux fur leren rendieroortjes. Dit model staat leuk bij zowel jongens als meisjes en is gemakkelijk te combineren bij iedere outfit. Door de klittenbandsluiting kun je de schoenen gemakkelijk aan- en uittrekken en blijven ze goed zitten. De leukste schoenen voor de feestdagen en natuurlijk daarna!

    Bekijk alle schoenen van Donsje Amsterdam in onze webshop of kom langs in onze boetiek in Zwolle.

     

  • donsje-kapi-special-lining-raccoondonsje-kapi-special-lining-raccoon
    74.00

    Deze babyschoenen van Donsje Amsterdam met op de voorkant een wasbeer zijn handgemaakt van 100% premium leer. Dit model staat leuk bij zowel jongens als meisjes en is gemakkelijk te combineren bij iedere outfit. Door de klittenbandsluiting aan de achterkant kun je de schoenen aan- en uittrekken en blijven deze goed zitten. Door de voering van imitatiebont zijn de schoenen lekker warm.

    Bekijk alle schoenen van Donsje Amsterdam in onze webshop of kom langs in onze boetiek in Zwolle.

     

  • Donsje-schoen-pina-cognac-aDonsje-schoen-pina-cognac-b
    64.00

    Deze babyschoenen van Donsje Amsterdam zijn handgemaakt van 100% premium leer. Het model is gemakkelijk te combineren bij iedere outfit en zijn makkelijk te strikken dankzij de leren antislip veters. Door de voering van imitatiebont zijn de schoenen lekker warm.

    De maten 0-6 en 6-12 maanden heeft een anti-slip suede zool. De grotere maten hebben een flexibele rubberen zool. De schoenen van Donsje Amsterdam zijn allemaal Fairtrade en handgemaakt.

    Bekijk alle schoenen van Donsje Amsterdam in onze webshop of kom langs in onze boetiek in Zwolle.

     

  • donsje-amsterdam-schoenenDonsje-schoen-pina-organza-a
    69.00

    Deze schoenen van Donsje Amsterdam zijn handgemaakt van 100% premium leer. Het model is gemakkelijk te combineren bij iedere outfit. De kinderschoenen hebben een katoenen strik. Ook hebben de schoenen een brede instap, waar ieder voetje in past. Ze zijn volledige gevoerd met faux-fur en daardoor lekker warm voor de winter.

    Door de klittenbandsluiting aan de achterkant kun je de schoenen aan- en uittrekken en blijven deze goed zitten. Door de voering van imitatiebont zijn de babyschoenen lekker warm.

    De kleine maten 0-6 maanden en 6-12 maanden hebben een anti-slip suede zool. De grotere maten hebben een flexibele rubberen zool. De schoenen van Donsje Amsterdam zijn allemaal Fairtrade en handgemaakt.

    Bekijk alle schoenen van Donsje Amsterdam in onze webshop of kom langs in onze boetiek in Zwolle.

     

  • donsje-kapi-classic-lining-bear-cognacdonsje-kapi-classic-lining-bear-cognac
    69.00

    Deze babyschoenen van Donsje Amsterdam met op de voorkant een beer zijn handgemaakt van 100% premium leer. Dit model staat leuk bij zowel jongens als meisjes en is gemakkelijk te combineren bij iedere outfit. Door de klittenbandsluiting aan de achterkant kun je de schoenen aan- en uittrekken en blijven deze goed zitten. Door de voering van imitatiebont zijn de schoenen lekker warm.

    Bekijk alle schoenen van Donsje Amsterdam in onze webshop of kom langs in onze boetiek in Zwolle.

     

  • Donsje-amsterdam-monty-gilet-hazelnut
    69.0079.00

    Met dit zachte gilet van Donsje Amsterdam voeg je snel een extra warm laagje toe. De bodywarmer sluit door middel van 2 double breasted knopen aan de voorkant. De teddy stof en de mooie afgewerkte voering maken dit item een musthave in de garderobe van jouw kindje.

    Ontdek de gehele collectie van Donsje Amsterdam in onze webshop of kom langs in onze winkel in het centrum van Zwolle.

     

  • donsje-amsterdam-ellie-legging-macaroondonsje-ellie-leggings-green-bay - 20 % Korting
    27.2035.20

    De Ellie legging van Donsje Amsterdam is gemaakt van zacht materiaal. Door de elastische tailleband blijft de legging goed zitten. De Ellie legging is een effen legging die voor zowel jongens als meisjes kan. De legging is perfect te combineren met sweaters en tops, of te dragen onder een jurkje!

    Liever een andere kleur? Bekijk dan deze Donsje leggings!

    Bekijk de gehele collectie van Donsje Amsterdam online of kom langs in onze winkel in Zwolle.

     

    Wissen
  • Donsje-mellie-legging-dusty-oliveDonsje-mellie-legging-macaroon-b
    34.0039.00

    De Mellie legging van Donsje Amsterdam is gemaakt van zacht katoen. Door de elastische tailleband blijft de legging goed zitten. De Ellie legging is een effen legging die voor zowel jongens als meisjes kan. Deze is beschikbaar in verschillende kleuren. De legging is perfect te combineren met sweaters en tops, of te dragen onder een jurkje!

    Liever een andere kleur? Bekijk dan deze Donsje leggings!

    Bekijk de gehele collectie van Donsje Amsterdam online of kom langs in onze winkel in Zwolle.

     

    Wissen
  • donsje-stella-sweater-soft-sandDonsje-stella-sweater-a
    69.0079.00

    De ‘Stella’ sweater van het merk Donsje Amsterdam is verkrijgbaar in de kleuren: Soft Sand en Silver Sage. De gebreide trui is gemaakt van 100% katoen. De trui heeft een ronde boord en is mooi afgewerkt. Op de voorzijde zitten twee zakken en de achterzijde is een stukje langer. De trui voelt zacht aan en is heerlijk warm waardoor de trui comfortabel zit.

    Ontdek de gehele collectie van Donsje Amsterdam in onze webshop of kom langs in onze winkel in het centrum van Zwolle.

     

    Wissen
  • Donsje-hase-legging-rose-mocha-aDonsje-hase-legging-rose-mocha-b
    49.0059.00

    De Hase legging van Donsje Amsterdam is gemaakt van zacht katoen. Door de elastische tailleband blijft de legging goed zitten. De Hase legging heeft een schattig wit detail aan de onderkant. De lichtroze legging is perfect te combineren met sweaters en tops, of te dragen onder een rokje of jurkje!

    Bekijk de gehele collectie van Donsje Amsterdam online of kom langs in onze winkel in Zwolle.